Goloka Palo Santo natūralūs smilkalai 15gr

 2.00

Goloka Tree of Life Palo Santo rankų darbo natūralūs smilkalai iš Indijos. Dėžutėje yra 15 gramų smilkalų tradicinėje jų formoje.

Neturime

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.

Šventas Palo santo medis yra vienas iš populiariausių smilkalų ingredientų, dažnai naudojamas Indėnų tautos ceremonijose ir moderniose alternatyviose praktikose. Jo unikalus kvapas yra vertinamas ne tik dėl estetinės vertės, bet ir dėl gydomųjų savybių.

Šventasis medis negali būti nukirstas. Eteriniai aliejai naudojami smilkalų gamyboje igaunami tik iš natūraliai nuvirtūsių ir išdžiuvusių medžių. Priešingu atvėju jo mediena neturi tokių intensyvių ir ikoninių kvapo savybių.

Bursera graveolens (Palo santo) yra medienos rūšis, kuri yra kilusi iš Pietų Amerikos. Mediena turi malonų kvapą, kuris gali būti apibūdinamas kaip miškinių, saldžiųjų citrusinių vaisių ir kadagio kvapas. Palo santo yra vertinamas ne tik dėl jo unikalios kvapo, bet ir dėl jo gydomųjų savybių.

Šventasis medis yra naudojamas kaip smilkalas, kad būtų pašalintos neigiamos energijos iš patalpos ar asmens. Smilkalo kvapas yra malonus ir raminantis, o jo gydomosios savybės yra plačiai žinomos. Palo santo turėtų būti deginamas tik tada, kai jis yra sausas ir kokybiškas.

Jis yra vertinamas už savo priešuždegimines, antibakterines ir antiseptines savybes. Smilkalas turi gebėjimą neutralizuoti kenksmingas bakterijas ir grybelius, mažina kvėpavimo takų problemų simptomus, padeda pagerinti koncentraciją ir pašalina stresą.

Naudojant palo santo kaip smilkalą, reikia užsidegti krašte ir palaukti, kol pradės rūkyti. Po to, smilkalą reikia pernešti per patalpą ar asmens kūną, kad smilkalas galėtų pašalinti neigiamas energijas ir sugerti nešvarą. Reikia atkreipti dėmesį, kad palo santo neturi būti per dažnai deginamas, kadangi tai gali pakenkti oro kokybei.

Nors smilkalų naudojimas yra senovės praktika, jis ir toliau turi didelę reikšmę modernioje alternatyvioje medicinoje. Jo malonus kvapas ir gydomosios savybės yra vertinamos ir naudojamos daugelyje kultūrų ir praktikų. Taigi, jei ieškote natūralios ir efektyvios alternatyvos cheminiams valymo produktams ir skaidrumo kampanijoms, tai gali būti puiki pasirinkimas.

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.