Goloka White Sage natūralūs smilkalai 15 gr

 2.00

Goloka Californian White Sage rankų darbo natūralūs smilkalai iš Indijos. Pakuotėje yra 15 gramų smilkalų tradicinėje jų formoje.

Neturime

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.

Baltasis šalavijas (White sage) yra vienas iš populiariausių smilkalų ingredientų, dažnai naudojamas Indėnų tautos ceremonijose ir moderniose alternatyviose praktikose. Jo unikali kvapa yra vertinamas ne tik dėl estetinės vertės, bet ir dėl gydomųjų savybių.

Baltasis šalavijas yra paplitęs pietų Kalifornijoje ir Meksikoje. Jis yra įžymus dėl savo storių, medinių šaknų ir ilgų lapų stiebų. Lapai yra šviesiai žalios spalvos ir pailgos, kartais baltų pūkų apgaubti. Kai šalavijas žydi, ant viršaus atsiranda baltos gėlės, kurios gali būti iki 2 cm ilgio. Tačiau dažniausiai naudojamas yra baltasis šalavijas džiovintų lapų pavidalu.

Baltasis šalavijas yra naudojamas kaip smilkalas, kad būtų pašalintos neigiamos energijos iš patalpos ar asmens. Šalavijas tradiciškai naudojamas Indėnų tautos ceremonijose, kad būtų šventai apvalyta aplinka ir žmonės. Smilkalo kvapas yra įtikinantis ir malonus, tuo tarpu jo gydomosios savybės yra plačiai žinomos.

White sage yra vertinamas už savo priešuždegimines, antibakterines ir antiseptines savybes. Smilkalas turi gebėjimą neutralizuoti kenksmingas bakterijas ir grybelius, mažina kvėpavimo takų problemų simptomus, palengvina stresą, o taip pat gali padėti atsikratyti negatyvių emocijų.

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.