Satya White Musk natūralūs smilkalai 15 gr.

 2.00

Satya White Musk rankų darbo natūralūs smilkalai iš Indijos. Pakuotėje 15 gramų smilkalų tradicinėje jų formoje.

Turime

Satya White Musk natūralūs smilkalai 15 gr.
Satya White Musk natūralūs smilkalai 15 gr.  2.00

White musk yra aromatinė medžiaga, kuriai būdingas švelnus, malonus ir subtilus kvapas. Tai yra viena iš populiariausių kvepalų komponentų, naudojamų tiek vyriškuose, tiek moteriškuose kvepaluose, taip pat ir kosmetikos gamyboje.

Baltasis muskusas buvo sukurtas siekiant sumaišyti daugybę skirtingų kvapų, kad būtų galima sukurti unikalų, bet kartu subtilų aromatą. Be to, ši medžiaga yra puikus stabilizatorius ir padeda pailginti kvepalų išliekamumą ant odos.

Baltasis muskusas yra gana subtilus kvapas, kuris suteikia jausmą šilumos, švelnumo ir švara. Šis kvapas puikiai derinasi su kitais gėlėtų, vaisių ar medžio kvapais. Daugelis kvepalų gamintojų naudoja baltąjį muskusą savo kvepalų kompozicijose, siekdami sukurti unikalias kvapų dermes.

Be kvepalų, baltasis muskusas yra  plačiai naudojamas natūralių smilkalų bei kosmetikos gamyboje. Intensyvus jo kvapas puikiai „apriša” kitus kvapus. Daugelis kremai, losjonai, šampūnai ir kiti kosmetikos produktai yra praturtinti baltuoju muskusu, kad suteiktų odai subtilų, malonų ir švelnų kvapą. Šis kvapas taip pat gali turėti raminančių savybių, kurios padeda sumažinti stresą ir gerina bendrą nuotaiką.
Baltasis muskusas yra ilgalaikis, švelnus ir subtilus kvapas, kuris dažnai naudojamas kvepaluose, kosmetikoje ir dažnas ingredientas kuris vainikuoja kitus kvapus iš kūrių gaminami natūralūs smilkalai

Satya – Tai Indijos smilkalų ir aromaterapijos prekių gamintojas, įsikūręs Ahmedabade, Gujuratoje. Ši firma turi ilgą istoriją, pradedant nuo smilkalų ir aromaterapijos produktų gamybos 1964 metais. Nuo to laiko Satya tapo viena iš populiariausių smilkalų prekių gamintojų pasaulyje.

Šios firmos natūralūs smilkalai yra žinomi savo aukštos kokybės ir natūralumo, o tai yra labai svarbu aromaterapijos ir smilkalų naudojimo srityse. Satya turi daugybę įvairių smilkalų rūšių, pradedant nuo tradicinių Indijos smilkalų, tokių kaip sandalo medis, raudonasis chandan ir jasmio gėlės, iki modernių derinių su įvairiais kvapais ir priedais.

Vienas iš populiariausių jų produktų yra Nag Champa natūralūs smilkalai. Tai yra unikalus smilkalų derinys, kuris yra pagamintas iš nedaugelio ingredientų, įskaitant sandalo medžio ir čigonijos aliejaus. Nag Champa smilkalai yra žinomi savo maloniu, švelniu aromatu, kuris padeda sumažinti stresą ir pagerinti nuotaiką.
Be to, Satya taip pat gamina aromaterapijos produktus, tokius kaip eteriniai aliejai, kvapų degikliai, tekantys smilkalai ir kt. Šie natūralūs smilkalai yra populiarūs dėl savo natūralumo ir terapinių savybių.

Jie taip pat turi tvirtą socialinį įsipareigojimą. Firma dirba su vietos bendruomenėmis, teikdama jiems darbo galimybes ir palaikydama socialines iniciatyvas. Taip pat jų natūralūs smilkalai gaminami naudojant tik tvariu būdu gaunamus produktus.