Karščio kontrolei

Karščio kameros (HMD – Heat Management Device) ir kiti aksesuarai skirti karščio kontrolei, bei susiją su ja.

Show Filters

Kas yra karščio kameros?

Tai kaljano aksesuaras į kūrį dedamos anglys. Karščio kamera dedasi ant taurelės. Naudojant ją, folija nebereikalinga.

  • Karščio kamera veikia tik su naturaliomis anglimis.
  • Karščio kamerai reikalinga taurelė kurios diametras būtų didesnis nei 6,5 cm (65 mm).  Per daug plačiomis taurelėmis karščio kamerai neprekiaujame.  99% mūsų parduodamų taurelių tinka karščio kameroms
  • Pagrindinė priežastis kodėl per pastaruosius 10 metų karščio kameros taip išpopuliarėjo yra tai jog jos labai palengviną kaljano priežiūrą naudojimo metu. Jos atskiria anglis nuo tabako, t.y. nuo anglių kaista karščio kamera, o nuo jos kaista tabakas. Taip pat ant tabako byra daug mažiau pelenų ir žarijų dėl to naudojant karščio kamera skonis būna „švaresnis”.
  • Karščio kamera izoliuoja angliukus nuo išorės, taip sukurdama mikroklimatą ir prailgandama jų degimo laiką.
  • Karščio kameros dangtelis (jei toks yra) uždėtas pakelia temperatūrą. Jei jis reguliuojamas, labiau pridarytas jis duos daugiau karščio, o atidarytas – mažiau. Visiškai uždaryti jo nereikėtų taip angliukai nebegaus deguonies ir užges.

Kokia yra apsaugos nuo vėjo funkcija?

Kaip ir sako pavadinimas, šie „dangčiai” sukuria užuovėja kaljano taurelei. Ji dedasi ant lėkštutės uždengiat taurelę. Tiesa daugelis naudoja apsaugas nuo vėjo ir tada kai antroje kaljano sesijos pusėje pradeda sparčiai mažėti karštis. Tokioje situacijoje uždėjus apsaugą nuo vėjo, dėl aplink taurelę sukurto mikroklimato pakils temperatūra. Taip pat egzistuoja praktika naudoti apsaugą nuo vėjo siekiant paspartinti taurelės įšilimą. Svarbu atsižvelgti į apsaugos nuo vėjo diametra ir aukštį. Taip galite nuspręsti ar konkreti apsauga nuo vėjo bus tinkama jūsų naudojamai įrangai.