Kaljanas „Vyro Versa Steel Mando” 54 cm

 129.00

Vyro Versa Steel Mando tai paprasto dizaino – „stick” stiliaus kaljanas su anoduoto aliuminio stiebo apdaila. Pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Neturime

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.

Vyro Versa Steel Mando

Paprasto dizaino, plieninis, Vyro firmos, naturalios spavos, nedažytas kaljanas. Vidinė kaljano konstrukcija, lėkštutė ir jo bazė pagaminti iš nerūdijančio V2A plieno. Šis kaljanas su kolba jungiasi tradiciniu būdu – su gumine tarpine, dėl to kolbos jam yra lengvai pakeičiamos. Versa Mando tai Vyro Versa kaljanas su anoduoto aliuminio apdaila.

Vyro Versa Steel Mando Užmova

 

Vyro Versa sukurtas siekiant suteikti galimybę vartotojui modifikuoti kaljaną pagal asmeninį poreikį. Šis kaljanas turi nusukamą difuzorių. Taip vartotojas gali keisti kaljano trauką iš tradicinės/vidutinės garsios į tylią, vidutinę/lengvą. Negana to, kaljano stiebas susideda iš keturių susisukančių segmentų, dėl to laisvai galima keisti kaljano aukštį ir vandenį siekiančio vamzdelio ilgį, pritaikant Versa tiek didelėms, tiek mažesnėms kolboms. Taipogi Mando Anoduoto aliuminio užmova susideda iš dviejų segmentų, dėl to ji pritaikoma kiekvienam aukščio variantui. Ši techninė detalė paverčia Versa universalesniu kompanjonu tiek namuose, tiek kelionėse.

kaljanas Versa Steel big and small

Vyro Versa Alsuoklio mechanizmas nutaikytas į viršų – kaljano lėkštutę, o aplink stiebą konstrukcijoje esantis žiedelis, leidžia didinti arba mažinti alsuoklio pralaidumą. Be to Mando užmovos konstrukcija pakeičia prapūtimo išvaizdą. Keičiant abiejų užmovos dėtalių surinkimo seką ir pozicijas galima pasiekti iš viso 4 skirtingus prapūtimo variantus.

Komplekte nėra žarnos ir kandiklio, , taurelės, žnyplių.

Kaljanas

Papildoma informacija

Aukštis

54 cm

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.