Kaljanas „Vyro Versa Steel” 54 cm

 109.00

Vyro Versa Steel tai paprasto dizaino – „stick” stiliaus kaljanas iš vokietijos. Pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Turime

Kaljanas Vyro Versa Steel
Kaljanas "Vyro Versa Steel" 54 cm  109.00

Kaljanas Vyro Versa Steel

Paprasto dizaino, plieninis, Vyro firmos, naturalios spavos, nedažytas kaljanas. Vidinė kaljano konstrukcija, lėkštutė ir jo bazė pagaminti iš nerūdijančio V2A plieno. Šis kaljanas su kolba jungiasi tradiciniu būdu – su gumine tarpine, dėl to kolbos jam yra lengvai pakeičiamos.

Vyro versa black kolbos jungtis

Vyro Versa sukurtas siekiant suteikti galimybę vartotojui modifikuoti kaljaną pagal asmeninį poreikį. Šis kaljanas turi nusukamą difuzorių. Taip vartotojas gali keisti kaljano trauką iš tradicinės/vidutinės garsios į tylią, vidutinę/lengvą. Negana to, kaljano stiebas susideda iš keturių susisukančių segmentų, dėl to laisvai galima keisti kaljano aukštį ir vandenį siekiančio vamzdelio ilgį, pritaikant Versa tiek didelėms, tiek mažesnėms kolboms.

kaljanas Versa Steel big and small

Ši techninė detalė paverčia Versa universalesniu kompanjonu tiek namuose, tiek kelionėse. Vyro Versa Alsuoklio mechanizmas nutaikytas į viršų – kaljano lėkštutę, o aplink stiebą konstrukcijoje esantis žiedelis, leidžia didinti arba mažinti alsuoklio pralaidumą. Vyro Versa Steel kaljano žarna jungiasi perfect Cut jungtimi, be jokių tarpinių.

Kaljanas Vyro Versa Black žarnos jungtis

Komplekte nėra žarnos ir kandiklio,  taurelės, žnyplių.

Kaljanas Vyro Versa Steel detalės

 

Kaljanas

Papildoma informacija

Aukštis

54 cm