Kaljanas „Vyro Versa Black Startrooper” 54 cm

 129.00

Vyro Versa Black Startrooper tai paprasto dizaino – „stick” stiliaus kaljanas su anoduoto aliuminio stiebo apdaila. Pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Turime

Kaljanas Vyro Versa Black Startrooper
Kaljanas "Vyro Versa Black Startrooper" 54 cm  129.00

Vyro Versa Black Startrooper

Paprasto dizaino, plieninis, Vyro firmos, naturalios spavos, nedažytas kaljanas. Vidinė kaljano konstrukcija, lėkštutė ir jo bazė pagaminti iš nerūdijančio V2A plieno. Šis kaljanas su kolba jungiasi tradiciniu būdu – su gumine tarpine, dėl to kolbos jam yra lengvai pakeičiamos. Vyro Versa Black Startrooper tai Vyro Versa kaljanas su anoduoto aliuminio apdaila.

 

Kaljanas Vyro Versa Black Startrooper Užmova

Vyro Versa sukurtas siekiant suteikti galimybę vartotojui modifikuoti kaljaną pagal asmeninį poreikį. Šis kaljanas turi nusukamą difuzorių. Taip vartotojas gali keisti kaljano trauką iš tradicinės/vidutinės garsios į tylią, vidutinę/lengvą. Negana to, kaljano stiebas susideda iš keturių susisukančių segmentų, dėl to laisvai galima keisti kaljano aukštį ir vandenį siekiančio vamzdelio ilgį, pritaikant Versa tiek didelėms, tiek mažesnėms kolboms. Taipogi Startrooper anoduoto aliuminio užmova susideda iš dviejų segmentų, dėl to ji pritaikoma kiekvienam aukščio variantui. Ši techninė detalė paverčia Versa universalesniu kompanjonu tiek namuose, tiek kelionėse.

Vyro Versa Black Big and Small

 

Vyro Versa Alsuoklio mechanizmas nutaikytas į viršų – kaljano lėkštutę, o aplink stiebą konstrukcijoje esantis žiedelis, leidžia didinti arba mažinti alsuoklio pralaidumą. Be to Startrooper užmovos konstrukcija pakeičia prapūtimo išvaizdą. Keičiant abiejų užmovos dėtalių surinkimo seką ir pozicijas galima pasiekti iš viso 4 skirtingus prapūtimo variantus.

Komplekte nėra žarnos ir kandiklio, , taurelės, žnyplių.

Kaljanas

Papildoma informacija

Aukštis

54 cm