Kaljanas „Sky Hookah Classic” 56 cm

 169.00

Vidutinės klasės aukštos kokybės kaljanas iš nerūdijančio plieno.

Neturime

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.

Sky Hookah tai Kaljanų gamintojai iš Ukrainos. Jų kaljanų dizainai yra modernesni ir sudėtingesni už daugumos Ukrainos gamintojų. Jų kaljanai panašesni į Totem hookah, labiau nei į Karma. Tačiau jų kūryboje jaučiama ir didelė Vokietijos industrijos įtaka. Geriausiai jų darbą galima būtų apibūdinti kaip 2018-tais popūliarių formų prikėlimą naujam gyvenimui su modernesniu požiūriu.
Sky Hookah Classic pagamintas pagal visas vokiškas kaljanų industrijos tradicijas. Tai yra visiškai plieninis kaljanas pagamintas iš AISI 304 nerūdijančio plieno, dar naudojamo medicinoje. Taip pat AISI 304 pasižymi atsparumu kaitrai. Tai aktualu, nes ant lėkštutės padėti angliukai “nenuspalvins” jos. Šis kaljanas turi stambius sriegius, tai puikus sprendimas apsaugantis nuo sriegio užstrigimų. Žarna jungiasi su kaljanu per adapterį su žiedo formos tarpinėmis – lengvai atsijungia ir vėl susijungia, bet sesijos metu laiko tvirtai.
Sky Hookah Classic turi slankiojantį difuzorių. Jis gali padėti išgauti lengvą trauką, o norui esant ir vidutinę arba tradicinę.
Tarpinės jungtis su kolba garantuos lengvai pakeičiamą kolbą, bei paprastą kaljano priežiūrą.

Kaljanas

Komplekte:
• Kaljano stiebas “Sky Hookah Classic”

• Silikoninė juoda kaljano žarna 150 cm.

• Originalus Sky Hookah kandiklis

• Skaidri Craft formos kolba

• Visos reikalingos tarpinės

Papildoma informacija

Aukštis

56 cm

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.