Kaljanas „Vyro Spectre Abstract Black” 41 cm

 159.90

Vyro Spectre Abstract Black tai table top tipo 41 cm aukščio kaljanas, su storo stiklo kolba ir plačiai modifikuojama prapūtimo funkcija. Pagamintas iš plieno.

Turime

Kaljanas Vyro Spectre Abstract Black
Kaljanas "Vyro Spectre Abstract Black" 41 cm  159.90

Vyro Spectre Abstract Black

Minimalistinio, lakaus dizaino kaljanas iš Vokietijos. Pagamintas iš V2A nerūdijančio plieno. Apadailai naudotas anoduotas aliuminis.

Konstrukcija

Vyro Spectre turi dvigubą lėkštutę. Abi jos dalys yra pagamintos iš plieno. Tarp lėkštučių yra žiedas su angomis pro kurias gali keliauti jūsų prapučiamas oras. Apdailos apačioje ir viršuje yra prapūtimo kontrolės žiedai kuriuos sukant, netgi sesijos metu, galima keisti prapūtimo išvaizdą, nukreipiant orą labiau į žemesnę stiebo dalį arba į aukštesnę.

Vyro labai mėgsta savo klientams suteikti daug modifikavimo galimybių, Spectre yra puikus to pavyzdys. Negana to kad galite keisti kaljano prapūtimo išvaizdą, šio kaljano difuzorius nusiema taip keičiant kaljano trauką ir modifikuojant jo skleidžiamą garsą.

Šis kaljanas turi Perfect Cut žarnos jungtį, kuri nereikalauja jokių tarpinių. Taip pat Vyro Spectre stiebas su kolba jungiasi tarpine, taigi nelaimės atvėju bus paprasta pakeisti jam kolba.

Komplekte:
Kaljanas

 

Papildoma informacija

Aukštis

41 cm