Kaljanas „Trumpet Hookah Moar Black” 54 cm

 129.00

Trumpet Hookah Moar tai išskirtinio dizaino kaljanas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Parduodamas su skaidria craft kolba ir antistationio silikono žarna. Pagaminta Ukrainoje.

Turime

Kaljanas Trumpet Moar Black
Kaljanas "Trumpet Hookah Moar Black" 54 cm  129.00

Kaljanas Trumpet Hookah Moar

Pagamintas iš medicininio nerūdijančio plieno. Tradicinių formų kaljanas, tačiau gan neįprastas Trumpet Hookah prekiniam ženklui, kuris įprastai gamina netradicinius kaljanus, labiau atsipindinčius pačio prekinio ženklo pavadinimą. Moar Tai solidus ir tvirtas gaminys, pagražintas graviūromis ir gamtos formomis. Jo lėkštutė savo forma primena žiedą, panašūs motyvai atsikartoja ir tarp pagrindinio stiebo ir bazės esančiame dangtelyje kuris uždengia alsuoklio mechanizmą.

 


Konstrukcija

Taurelės bazė gan plati, geriausiai suderinama su plonesnėmis/minkštesnėmis  tarpinėmis.

Kaljano lėkštutė pagaminta iš anoduoto aliuminio, padengta išgraviruotais ornamentais. Saugumo sumetimais lėkštutės kraštai šiek tiek palenkti į viršų.

Kaljanas Trumpet Moar Black - tray

Pagrindinis kaljano stiebas pagamintas iš medicininio nerūdijančio plieno. Jo vidinis diamteras yra neįprastai didelis – net 17 mm. Toks sprendimas būdingas daugiausiai vokiečių kaljanų industrijos atstovams. Išorėje pagrindinis stiebas yra graviuruotas lazeriu, ornamentu primenančiu žaibą.

Kaljano bazė pagaminta iš poliacetalio. Jos viršuje yra alsuoklio mechanizmas, uždengtas gėlės žiendlapių formos plieniniu dangteliu. Dangtelis nukreipia išpučiamą orą į apačią. Keičiant šio dangtelio padėtį, alsuoklis atrodys skirtingai. Žarnos jungtis Totem Hookah Maw kaljane yra tradicinėje pozicijoje. Pati jungtis su baze tvirtinasi Perfect Cut sistema – be jokių tarpinių.

 

Apatinis vamzdelis pagamintas iš medicininio nerūdijančio plieno, jo diametras – 15 mm. Vamzdelio gale yra integruotas difuzorius, kuris šiek tiek pritildys kaljaną, bei šiek tiek palengvins jo trauką.


Komplektacija

Trumpet Hookah Moar komplektuojamas su skaidria craft kolba ir antistationio silikono žarna originalus medicininio nerūdijančio plieno kandiklis yra 32 cm ilgio ir 12 mm diametro. Komplekte nėra žnyplių ir taurelės.
Kaljanas

Papildoma informacija

Aukštis

54 cm