Kaljanas „Totem Hookah Monolit Ultra Black” 50 cm

 269.00

Totem Hookah Monolit Ultra Black tai premium klasės kaljanas pagamintas iš medicininio nerūdijančio plieno ir stabilizuotos medienos. Pagaminta Ukrainoje.

Turime

Kaljanas Totem Hookah Monolit Ultra Black
Kaljanas "Totem Hookah Monolit Ultra Black" 50 cm  269.00

Totem Hookah Monolit Ultra Black kaljanas

Tai šiai dienai naujausias Totem Hookah modelis pasirodęs 2023 lapkritį. Su juo šis gamintojas grįžta atgal prie tik jam būdingos medžio apdirbimo ir jo sujungimo su plienu stilistikos atnaujindamas savo šedevrą ir šio modelio pirmtaką Monolit Ultra.


Totem Hookah Monolit Ultra - lėkštutė

Konstrukcija

Šio kaljano lėkštutės bazė gan aukšta ir vidutinio pločio. Puikiai deranti su minkštėsnėmis tarpinėmis.  Lėkštutė žvilganti, 17.5 cm diametro bei šiek tiek lenkta. Ant jos išgraviruotas Totem Hookah logotipas bei modelio pavadinimas. Pats lėkštutės centras šiek tiek šiurkštesnis tam, tam kad būtų maksimalizuotas taurelės bazės priveržimas. Šio kaljano sriegiai stambūs ir neilgi. Tai garantuoja, kad jie tarnaus labai ilgai, be to detalės prisisuka lengvai ir tvirtai.

Totem Hookah Monolit Ultra Black pagrindinis kaljano stiebas susideda iš dviejų segmentų. Segmentas esantis virš bazės yra plieninis su stabilizuotos medienos apdaila tvirtai įtvirtinta nėrūdijančio plieno rėmuose. Jis prisuka prie bazės iš viršaus taip savimi uždengdamas prapūtimo mechanizmą su vožtuvais.

Kaljanas Totem Hookah Monolit Ultra - praputimas

Totem Hookah Monolit Ultra Black bazė gan aukšta susiliejanti su viso kaljano dizainų. Monolit. Prapūtimo anga yra bazės viršutinėje dalyje. Ši anga atsiranda tik prisukus stiebo viršutinę dalį prie bazės. Žarna prie bazės jungiasi per plieninį adapterį. Šiame kaljane naudota Totem patentuota technologija, dėl kurios žarnos adapteris su baze jungiasi paprastai, be jokių tarpinių, tačiau laiko tvirtai ir norui esant atsijungia paprastai. Iš vidaus kaljano bazė yra iš poliacetalio, tarsi apkaustyta plienu. Tačiau pagrindinis stiebas susijungia per plieninius sriegius. Jokie sriegiai nesisuka į poliacetalį.

Kaljanas Totem Hookah Monolit Ultra - žarnos jungtis

Pačioje pagrindinio sriegio apačioje yra difuzorius. Tai atnaujinta ikoninio Totem hookah difuzoriaus versija. Skirtumas nuo senosios versijos yra tas, kad naujoji versija yra neuždaryta apačia. Tai gan aktualu turint omenyje, kad difuzorius montuojasi ant vamzdžio naudojant o’ring tarpines. Dabar norint valyti kaljaną nebus būtina nuimti difuzoriaus ir tarpinės nesidėvės.


Apie gamintoją

Totem Hookah yra vienas iš pažangiausių Ukrainos kaljanų industrijos atstovų. Nuo pat savo veiklos pradžios 2016-tais metais Totem Hookah seka rinkos standartus ir dažnai stebina savo gerbėjus naujomis kaljanų linijomis. Totem Hookah kaljanai pasižymi elegantiška stilistika, bei išskirtine kokybe. Jų gamybai naudojamos tik aukščiausios rūšies medžiagos.


Komplektacija

Totem Hookah Monolit Ultra Black parduodamas kartu su skaidria Craft formos kolba. Taip pat komplekte yra juoda antistatinio silikono 150 cm ilgio kaljano žarna ir originalus Totem Hookah plieninis/medinis kandiklis. Komplekte nėra žnyplių ir taurelės.

Kaljanas

Papildoma informacija

Aukštis

50 cm