Kaljanas Sunpipe Forma Brownie 47 cm

 199.00

Sunpipe Forma Brownie tai elegantiškas minimalistinis kaljanas pagamintas iš nerūdijančio plieno ir poliacetalio. Pagaminta Ukrainoje.

Turime

Kaljanas Sunpipe Forma Brownie 47 cm
Kaljanas Sunpipe Forma Brownie 47 cm  199.00

Sunpipe Forma Brownie kaljanas

Sunpipe tai ukrainiečių kaljanų industrijos atstovas geriau žinomas dėl savo asmėninių kandiklių. Tai firma kuri pirmoji pasaulyje pradėjo naudoti epoksidinę dervą šių kandiklių gamyboje. Bet tai buvo jau seniai. Šiais laikais Sunpipe gamina gan išskirtinio dizaino kaljanus bei jų aksesuarus.
Konkrečiai Forma modeliai yra odė minimalizmui ir elegancijai. Visiškai paprastas kaljano dizainas dera prie visko ir su viskuo.


Kaljanas Sunpipe Forma Phantom Blue - iš viršaus

Konstrukcija

Taurelės bazė yra labai statmeno kūgio formos, dėl to gerai suderinama tiek su minkštesnėmis tiek su kietėsnėmis taurelės tarpinėmis. Kaljano lėkštutė pagaminta iš medicininio nerūdijančio plieno padengto miltelinio dažymo metodu. Tokia danga saugo plieną nuo galimo spalvos pasikeitimo dėl temperatūros. Ant lėkštutės lazeriu išgraviruotas kaljano modelio pavadinimas.

Pagrindinis kaljano stiebas žinoma yra iš medicininio nerūdijančio plieno. Poliacetalio apdaila ant stiebo užsimauna. Ją iš viršaus prispaudžia plieninis lėkštutės stabilizatorius, o iš apačios laiko poliacetalio alsuoklio dangtelis. Šis dangtelis yra vienintėlė spalvota šio kaljano detalė.

Sunpipe Forma Phantom Blue kaljano bazė

Kaljano bazė laikanti visą kaljaną kartu yra pagaminta iš poliacetalio. Taip pat iš poliacetalio pagamintas žarnos adapteris su baze jungiasi per dvi o’ring tarpines. Šio kaljano prapūtimas yra bazės viršuje. Pučiant oras keliauja į viršų.

Apatinė pagrindinio vamzdžio dalis turi minimalų difuzorių kuris prislopins kaljano burbuliavimą ir sąlygos vidutinę trauką.


 

Komplektacija

Sunpipe Forma Brownie parduodamas kartu su skaidre Craft formos kolba ir antistatine juoda 150 cm ilgio kaljano žarna. Taip pat komplekte rasite originalų medicininio nerūdijančio plieno Sunpipe kandiklį bei visas reikalingas tarpines.

Sunpipe forma kandiklis

Kaljanas

 

Papildoma informacija

Aukštis

47 cm