Kaljanas „Totem Hookah Evo Brown” 52 cm

 239.00

Premium klasės plieninis kaljanas pagamintas iš plieno ir poliacetalio su marmuro dulkėmis. Tai modernus, puikiai sureguliuotas kaljanas su lengva trauka.

Turime

Kaljanas "Totem Hookah Evo Brown" 52 cm
Kaljanas "Totem Hookah Evo Brown" 52 cm  239.00

Totem yra vienas iš pažangiausių Ukrainos kaljanų industrijos atstovų. Nuo pat savo veiklos pradžios 2016-tais metais Totem seka rinkos standartus ir dažnai stebina savo gerbėjus naujomis kaljanų linijomis. Totem kaljanai pasižymi elegantiška stilistika, bei išskirtine kokybe. Jų gamybai naudojamos tik aukščiausios rūšies medžiagos.
Evo kaljanų linija yra pirmoji Totem prekinio ženklo vidutinio aukščio kaljanų linija. Puikiai subalansuota naudojimui namuose, Totem Evo, savo elegantišku, lakiu, dizainu papuoš, bet kurio vartotojo namus. Retai šiais laikais sutinkamas poliruotas nerūdijantis plienas suteikia šiam kaljanui žvilgesio, kuris išskiria jį iš kaljanų minios.
Kiekviena Totem Evo dėtalė yra apgalvota ir išpuoselėta iki tokios formos kurioje ji pasiekia mūsų vitrinas. Nuo minimaliai išgaubtos lėkštutės formos iki ypač tylaus difuzoriaus, viskas sukurta vartotojo patogumui.
Totem Evo turi patentuotą Totem fast hose connection sistemą. Ši sistema leidžia vartotojui greitai ir be didelio vargo atjungti žarną nuo kaljano, bei ją prijungti. Nepaisant to žarna laikosi tvirtai ir nėra linkusi iškristi. Nors pagal nutylėjimą šis kaljanas yra tylus ir turi lengvą trauką, jo difuzorius nusiema. Nuėmus difuzorių Totem Evo suteiks daugiau tradicinio kaljano patirtį. Puikiai išdirbta Totem Evo prapūtimo sistema, leis vartotojui prapūsti kaljaną greitai ir be didelio vargo.n Totem Evo alsuoklio išėjimas yra kaljano bazės centre nukreiptas  Totem Hookah savo kaljanų gamyboje naudoja tradicine kolbos ir stiebo jungtį – tarpinę. Dėl to kolboms jiems lengvai keičiamos. Kiekvienas Totem Evo stiebas šiek tiek skiriasi vienas nuo kito. Stiebo dizainui naudotas epoksidas.

Kompl stiebas kolba kandiklis zarna - Bongai.lt
Komplekte:
• Kaljano stiebas “Totem Evo”
• Silikoninė juoda kaljano žarna 150 cm.
• Originalus Totem Hookah kandiklis
• Skaidri Craft formos kolban
• Visos reikalingos tarpinės

Papildoma informacija

Aukštis

52 cm