Kaljanas „Totem Hookah Evo Brown” 52 cm

 239.00

Totem Hookah Evo Brown tai premium klasės kaljanas pagamintas iš plieno, poliacetalio ir epoksido su marmuro dulkėmis. Tai modernus, puikiai sureguliuotas kaljanas su lengva trauka. Pagaminta Ukrainoje.

Turime

Kaljanas "Totem Hookah Evo Brown" 52 cm
Kaljanas "Totem Hookah Evo Brown" 52 cm  239.00

Kaljanas Totem Hookah Evo Brown

Evo kaljanų linija yra pirmoji Totem prekinio ženklo vidutinio aukščio kaljanų linija. Puikiai subalansuota naudojimui namuose, Totem Evo, savo elegantišku, lakiu, dizainu papuoš, bet kurio vartotojo namus.
Retai šiais laikais sutinkamas poliruotas nerūdijantis plienas suteikia šiam kaljanui žvilgesio, kuris išskiria jį iš kaljanų minios. Kiekviena Totem Evo dėtalė yra apgalvota ir išpuoselėta iki tokios formos kurioje ji pasiekia mūsų vitrinas. Nuo minimaliai išgaubtos lėkštutės formos iki ypač tylaus difuzoriaus, viskas sukurta vartotojo patogumui.


Konstrukcija

Šio kaljano taurelės bazė pačiame viršuje šiek tiek išplatėja, atrodytų smulkmena bet tai sumažina taurelės nukritimo tikimybę. Šiai taurelės bazei geriausiai tinka šiek tiek storesnės minkštos taurelės tarpinės, tačiau ji suderinama su beveik visomis tarpinėmis rinkoje.

Lėkštutė pagaminta iš poliruoto nerūdijančio plieno, labai neženkliai išgaubta centre ir užlenktais kraštais. Taip sukuriama elegantiška ir praktiška forma, apsauganti taurelės tarpine nuo anglių ir negadinanti bendro vaizdo.

Pagrindinis kaljano stiebas yra iš dviejų segmentų. Plieninio vamzdelio (viršuje) ir plieninio vamzdelio su epoksidinės dervos su marmuro dulkėmis apdaila (apačioje). Dėl gaminimo technologijos kiekvienas Totem hookah Evo stiebas šiek tiek skiriasi vienas nuo kito. Šie du komponentai susisuka į kaljano bazę, kuri tokio pačio poliruoto plieno kaip ir visos kitos plieninės šio kaljano detalės.

Kaljanas totem evo - base

Bazės viršutinėje dalyje yra integruotas prapūtimo mechanizmas, šiame kaljane oras išsipučia 360 laipsnių kampu aplink visą kaljaną. Valymo sumetimais galite atsukti viršutinę bazės dalį. Taip galima pasiekti visas mechanizmo vietas. Vidinė bazės dalis pagaminta iš poliacetalio. Totem Evo turi patentuotą Totem Fast Hose Connection sistemą. Ši sistema leidžia vartotojui greitai ir be didelio vargo atjungti žarną nuo kaljano, bei ją prijungti. Nepaisant to žarna laikosi tvirtai ir nėra linkusi iškristi.

Totem Hookah Fast Hose Connection System

Totem Hookah savo kaljanų gamyboje naudoja tradicine kolbos ir stiebo jungtį – tarpinę. Dėl to kolboms jiems lengvai keičiamos.

Apatinis kaljano vamzdelis yra iš dviejų dalių. Platesnis vamzdelis pro kurį paėmemas oras į kaljano žarną ir plonesnis vamzdelis kuriuo oras teka nuo taurelės į apačią. Būtent toks, gan retas sprendimas – būdingas tik keikuriems Totem Hookah modeliams ir yra tai kas išskiria juos iš visų kitų pasaulio gamintojų. Ši technologija paverčia šio kaljano prapūtimą vienu geriausiai funkciuonuojančiu rinkoje.

Nors pagal nutylėjimą šis kaljanas yra tylus ir turi lengvą trauką, jo difuzorius nusiema (prisitvirtina o’ring formos tarpinėmis). Nuėmus difuzorių Totem Evo suteiks daugiau tradicinio kaljano patirtį. Puikiai išdirbta Totem Evo prapūtimo sistema, leis vartotojui prapūsti kaljaną greitai ir be didelio vargo.


Apie gamintoją

Totem Hookah yra vienas iš pažangiausių Ukrainos kaljanų industrijos atstovų. Nuo pat savo veiklos pradžios 2016-tais metais Totem Hookah seka rinkos standartus ir dažnai stebina savo gerbėjus naujomis kaljanų linijomis. Totem Hookah kaljanai pasižymi elegantiška stilistika, bei išskirtine kokybe. Jų gamybai naudojamos tik aukščiausios rūšies medžiagos.


Komplektacija

Totem Hookah Evo Brown komplektuojamas su skaidria craft kolba ir antistationio silikono žarna originalus medicininio nerūdijančio plieno kandiklis yra 28 cm ilgio ir 12 mm diametro. Komplekte nėra žnyplių ir taurelės.

Kaljanas

Papildoma informacija

Aukštis

52 cm