Kaljanas „Totem Hookah Elixir Ice Pur Pur” 64 cm

 259.00

Totem Hookah Elixir Ice Pur Pur tai premium klasės kaljanas pagamintas iš medicininio nerūdijančio plieno, stabilizuotos medienos ir poliacetalio. Parduodamas kartu su juoda antistatine soft-touch silikonine kaljano žarna ir skaidria,  Craft formos kolba. Pagaminta Ukrainoje.

Neturime

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.

Totem Hookah Elixir Ice Pur Pur

Totem Hookah Elixir tai pirmoji šio prekinio ženklo kaljanų linija, kuri gaminama dar šiandien. Pirmą kartą pasirodžiusi 2017-ųjų vasarą, ši linija iki šių dienų išlaiko savo aktualumą dėl lakių formų, bei modernumo ir klasikos simbiozės. Totem Hookah puikiai įrodė savo meistriškumą, apgalvodami šį kaljaną iki smulkmenų. Netgi šiandien sunku būtų rasti taip puikiai išdirbto dizaino kaljaną. Pagrindinio stiebo linijose tobulai susilieja medis su plienu, be jokių nenatūraliai atrodančių perėjimų. Pati kaljano forma, dėl savo tobulų proporcijų, labiau primena gyvą augalą, nei žmogaus padarytą daiktą.


Konstrukcija

Beveik visi kaljanai rinkoje turi tiesiog kūgio formos taurelės bazę. Totem Hookah net su pirmuoju savo modeliu – Elixir, nuėjo šiek tiek toliau. Šio kaljano taurelės bazė pačiame jos viršuje šiek tiek išplatėja. Ši, atrodytų, smulkmena lemia daug tvirtesnį taurelės laikymąsi, bei paverčia kaljaną universalesniu skirtingoms taurelių ir taurelės tarpinių kombinacijoms.

kaljanas Totem Hookah Elixir - tray

Nerūdijančio plieno lėkštutė yra tradicinės formos,  su lenktais kraštais. Arčiau jos centro yra du iškilimai, kurie ant jų padėtus angliukus apsaugo nuo prigesimo.

Pagrindinis kaljano stiebas yra iš plieno ir stabilizuotos medienos. Stabilizuotos medienos apdaila nėra tiesiog užmova. Visas pagrindins stiebas yra vientisas. Medį iš abiejų pusių apglėbęs plienas. Nors stabilizuota mediena yra atspari aplinkos veiksniams, ilgą laiką laikyti kaljaną drėgmės prisotintoje aplinkoje (pvz. priešpirtyje arba palikti jį ant lietaus) nebūtų protinga.

Dėl tokios stiebo konstrukcijos kaljano bazė yra vienalytė su stiebu. Vidinė kaljano bazės dalis, pro kurią teka oras į kaljano žarną ir į prapūtimo mechanizmą, yra pagaminta iš poliacetalio. Tai vienintėlė vieta kaljane kur galima sutikti poliacetalį. Apatinis vamzdelis tvirtinasi (sukasi į pagrindinį stiebą) tiesiogiai, sriegis sąlyčio su poliacetaliu neturi. Žarnos jungtis ir prapūtimo mechanizmas Totem Hookah Elixir modeliuose yra tradicinėse vietose. Abu šie elementai su kaljano baze jungiasi Perfect cut jungtimi. Bazėje esančios jų jungtys yra identiškos, todėl, norui esant, galima apkeisti juos vietomis.

Apatinis kaljano vamzdelis pagamintas iš medicininio nerūdijančio plieno. Jo diametras yra 17 mm. Apatinio vamzdelio gale yra nusukamas difuzorius, kuris gali pritildyti kaljaną ir šiek tiek palengvinti jo trauką.


Apie gamintoją

Totem Hookah yra vienas iš pažangiausių Ukrainos kaljanų industrijos atstovų. Nuo pat savo veiklos pradžios 2016-tais metais Totem Hookah seka rinkos standartus ir dažnai stebina savo gerbėjus naujomis kaljanų linijomis. Totem Hookah kaljanai pasižymi elegantiška stilistika, bei išskirtine kokybe. Jų gamybai naudojamos tik aukščiausios rūšies medžiagos.

Totem Hookah Collection


Komplektacija

Totem Hookah Elixir Ice Pur Pur komplektuojamas su skaidria craft kolba ir antistatinio silikono žarna. Originalus medicininio  nerūdijančio plieno ir medžio kandiklis yra 28 cm ilgio ir 12 mm diametro. Originalus Totem Elixir kandiklis yra tokio pačio dizaino kaip ir kaljano stiebas.  Komplekte nėra žnyplių ir taurelės.

Kaljanas

Papildoma informacija

Aukštis

64 cm

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.