Kaljanas „Sky Hookah Classic Mini” 46 cm

 169.00

Sky Hookah Classic Mini tai vidutinės klasės aukštos kokybės kaljanas iš nerūdijančio plieno. Parduodamas kartu su skaidre craft formos kolba ir antistatine juoda silikonine žarna.

Turime

kaljanas sky hookah classic mini
Kaljanas "Sky Hookah Classic Mini" 46 cm  169.00

Sky Hookah Classic Mini

Pagamintas pagal visas vokiškos kaljanų industrijos tradicijas. Tai yra visiškai plieninis kaljanas pagamintas iš AISI 304 nerūdijančio plieno, dar naudojamo medicinoje. Taip pat AISI 304 pasižymi atsparumu kaitrai. Tai aktualu, nes ant lėkštutės padėti angliukai “nenuspalvins” jos. Šis kaljanas turi stambius sriegius, tai puikus sprendimas apsaugantis nuo sriegio užstrigimų. Žarna jungiasi su kaljanu per adapterį su žiedo formos tarpinėmis – lengvai atsijungia ir vėl susijungia, bet sesijos metu laiko tvirtai.
Sky Hookah Classic turi slankiojantį difuzorių. Jis gali padėti išgauti lengvą trauką, o norui esant ir vidutinę arba tradicinę.
Tarpinės jungtis su kolba garantuos lengvai pakeičiamą kolbą, bei paprastą kaljano priežiūrą.

SKYCLASSIC3 - Bongai.lt

Apie gamintoją

Sky Hookah tai Kaljanų gamintojai iš Ukrainos. Jų kaljanų dizainai yra modernesni ir sudėtingesni už daugumos Ukrainos gamintojų. Jų kaljanai panašesni į Totem hookah, labiau nei į Karma. Tačiau jų kūryboje jaučiama ir didelė Vokietijos industrijos įtaka. Geriausiai jų darbą galima būtų apibūdinti kaip 2018-tais popūliarių formų prikėlimą naujam gyvenimui su modernesniu požiūriu.

 Komplektacija

Sky Hookah Classic Mini komplektuojamas su skaidria craft kolba ir antistationio silikono žarna originalus medicininio nerūdijančio plieno kandiklis yra 24 cm ilgio ir 12 mm diametro. Komplekte nėra žnyplių ir taurelės.
Kaljanas

 

 

Papildoma informacija

Aukštis

56 cm