Kaljanas „Tiaga Iris Pink” 50 cm

 99.00

Tiaga Iris Pink tai kaljanas pagamintas iš nerūdijančio plieno ir poliacetalio. Parduodamas su kolba ir žarna. Pagaminta Ukrainoje.

Neturime

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.

Tiaga Iris Pink kaljanas

Paprastas ir kokybiškas kaljanas iš Ukrainos. Pagamintas pagal modernių Stick tipo kaljanų tradicijas. Tačiau paprastas sprendimas stiebo apdailoje paverčia šį modelį išskirtiniu savo kainos lygyje. Draugiškas detalėms – kaljano kolbos jungtis yra tradicinė ir standartinė, o tai reiškia suderinama su visomis ~46mm jungties diametro moderniomis kolbomis.


Kaljanas Tiaga Iris Pink in details

Konstrukcija

Taurelės bazė gan plati, geriausiai suderinama su plonesnėmis/minkštesnėmis  tarpinėmis. Tiesa, viena tokia tarpinė jau yra komplekte.
Lėkštutė pagaminta iš milteliniu būdu dengto medicininio nerūdijančio plieno, ant jos lazeriniu būdu išgraviruotas gamintojo logotipas. Miltelinė danga apsaugo kai kuriuos plieno lydinius nuo sąveikos su karščiu. Kitaip tariant, ant lėkštutės padėti angliukai ilgainiui nekeis jos išvaizdos.

Pagrininis stiebas pagamintas iš medicininio nerūdijančio plieno. Iš išorės nudažytas netoksiškais dažais. Jis susideda iš dviejų susisukančių viena į kitą dalių. Abi dalys prisiveržia bazės centre suverždamos ją.

Bazė pagaminta iš poliacetalio. Žarna prie jos jungiasi per poliacetalio adapterį be tarpinių.
Prapūtimas yra bazės viršuje. Oras keliauja per tuščiavidurę poliacetalio stiebo apdailą. Ir atsimuša į lėkštutės apačią. Stiebo apdaila prie bazės tvirtinasi per o’ring tarpines.

Apatinio vamzdelio gale yra atviras difuzorius. Šis kaljanas turi vidutinę – į lengviasniają pusę trauką.


Komplektacija

Tiaga Iris Pink parduodamas su antistatine, juoda 150 cm silikonine žarna ir originaliu 30 cm ilgio nerūdijančio plieno kandikliu, spalva derinčio prie kaljano stiebo. Komplekte nėra žnyplių ir taurelės.

Kaljanas

Papildoma informacija

Aukštis

50 cm

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.