Kaljanas „Sunpipe Odin Classic Black” 59 cm

 279.00

Sunpipe Odin Classic Black tai elegantiškas ir puošnus kaljanas. Jo gamyboje naudotas nerūdijantis plienas, medis ir poliacetalis. Pagamintas Ukrainoje.

Neturime

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.

Sunpipe Odin Classic Black kaljanas

Sunpipe tai ukrainiečių kaljanų industrijos atstovas iš Kijivo geriau žinomas dėl savo asmėninių kandiklių. Tai firma kuri pirmoji pasaulyje pradėjo naudoti epoksidinę dervą šių kandiklių gamyboje. Bet tai buvo jau seniai. Šiais laikais Sunpipe gamina gan išskirtinio dizaino kaljanus bei jų aksesuarus.

Sunpipe Odin Classic Black kaljanas yra pirmasis jų kaljano modelis. Su juo Sunpipe dar 2018-liktais metais įstojo į kaljanų gamintojų gretas. Nuo tų laikų modelis pasikeitė labai minimaliai. Sunpipe viso labo pakeitė lėkštutės apdirbimo metodiką. Tai yra kokybės ženklas – jau nuo pradžių Odin Classic buvo išbaigtas modelis.

Kaljanas Sunpipie Odin Classic Black Stem

Dizainas

Šio kaljano formos primena tradicinius siriškus kaljanus. Jaučiama didelė Regal ir Karma gamintojų įtaka. Tačiau ties stiebo forma Odin Classic panašumas į tradicinius siriškus kaljanus ar jų „paveldėtojus” ir pasibaigia. Šis kaljanas turi modernę lėkštutės fiksaciją, modernų prapūtimo mechanizmą, žarnos prijungimui naudojamos o’ring tarpinės bei stiebo gale yra difuzorius. Tai senamadišką eleganciją turintis modernus kaljanas.

Kaljanas Sunpipie Odin Classic Black - tray

Konstrukcija

Taurelės bazė gan plati, siekiant geresnės taurelės fiksacijos, geriausia būtų naudoti plonesnes arba minkštesnes taurelės tarpines. Šio kaljano sriegiai nors ir ilgi bet yra gan stambūs. Taip sumažinama sriegių strigimo tikimybė ir dėl to padidėja kaljano ilgaamžiškumas netgi dažnai jį ardant.

Kaljano lėkštutė pagaminta iš nerūdijančio plieno dengta miltelinių būdu ir lazeriu išgraviruota Sunpipe simbolika indentifikuojanti kaljano modelį.

Ant kaljano stiebo esančios auksinės apdailos detalės (ir taurelės baz) tai AISI 304 nerūdijantis plienas apdirbtas naudojant PVD metodiką, taip jam suteikiant auksinę spalvą. Tai reiškia, kad šios detalės nesibraižys ir nenusitrins.

Medinė kaljano stiebo apdailos dalis yra stabilizuotas uosis. Uosis pasirinktas dėl savo charakteringų linijų ir medienos tvirtumo.

Kaljanas Sunpipie Odin Classic Black uosis - Bongai.lt

Kaljano bazė pagaminta iš poliacetalio. Jos viršuje yra prapūtimo mecjanizmas nutaikytas į visas puses ratu aplink kaljano stiebą.

Kaljanas Sunpipie Odin Classic Black prapūtimas

Žarnos jungtis prie bazės tvirinasi dviem o’ring tarpinėmis. Dėl to žarna atsijungia ir prisijungia lengvai ir greitai.

Pagrindinio stiebo apačioje Sunpipe Odin Classic Black turi difuzorių, kuris sąlygoja lengvesnę trauką ir pritildo kaljano burbuliavimą. Šio kaljano trauka yra vidutinė.

 

Komplektacija

Kaljanas parduodamas kartu su 150 cm antistatinio soft silikono žarna, permatoma Craft formos kolba ir originaliu plieniniu kandikliu. Taip pat Sunpipe kandiklio dizainas dera su stiebo dizainu, o jo rankena yra aptraukta antistatine guma, dėl patogesnio laikymo.

Kaljanas Sunpipie Odin Classic Black - kandiklis

Kaljanas

Papildoma informacija

Aukštis

59 cm

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.