Kaljanas „Sky x Totem Hookah Tube Old Wood” 52 cm

 149.00

Sky x Totem Hookah Tube Old Wood tai vidutinės klasės nerūdijančio plieno kaljanas. Šis modelis yra dviejų ukrainietiškų prekės ženklų: Totem Hookah ir Sky Hookah kolaboracijos pasekmė.

Turime

Kaljanas Sky x Totem Hookah Tube Old Wood 52 cm
Kaljanas „Sky x Totem Hookah Tube Old Wood" 52 cm  149.00

Sky x Totem Hookah Tube Old Wood kaljanas

Šis produktas yra dviejų ukrainietiškų firmų – Totem Hookah ir Sky Hookah bendradarbiavimo pasekmė. Šis produktas turi tiek Sky Hookah būdingų modernių linijų, tiek Totem Hookah būdingų išskirtinių dizaino elementų.


Konstrukcija

Nerūdijančio plieno lėkštutė padengta milteliniu dažymo metodu yra apsaugota nuo karščio, keičiančio plieno spalvą, tuo pačiu ji yra tvirtesnė už anoduoto aliuminio lėkštutes.
Nors kaljano apdailai Tube modeliuose naudojama stabilizuota mediena, jo vidinis vamzdis per kūrį keliauja oras yra iš medicininio nerūdijančio plieno. Medinė kaljano dalis tobulai, kaip būdinga Totem kaljanams, įlieta į plieninius rėmus iš viršaus ir apačios. Taip apsaugant medį nuo dėvėjimosi.

 

Kaljanas Sky x Totem Hookah Tube Old Wood 52 cm stiebas

Kaljano bazė pagaminta iš poliacetalio, tačiau jos viduje yra plieninis vamzdelis sujungiantis viršutinę ir apatinę pagrindinio stiebo dalis. Sriegiai sukasi plienas į plieną. Trumpi ir stambūs sriegiai užtikrina ilgaamžiškumą. Bazėje esantis prapūtimo mechanizmas uždengtas nerūdijančio plieno dangteliu. Dangtelį, valymo sumetimais, galite atsukti. Prapūtimas bazės dangtelyje esančių skylučių pagalba nutaikytas į viršų. Skylutės išdėstytos ratu aplink stiebą. Kaljano žarnos jungtis yra horizontali, neturinti jokios tarpinės, tačiau žarna prijungta su tokia jungtimi laikosi nepajudinamai tvirtai  ir išsitraukia lengvai. Šis kaljanas turi tokį patį difuzorių kaip ir Totem Evo/Monolith kaljanai. Tokie difuzoriai garantuos lengvą trauką ir tylų kaljano darbą.

kaljanas sky x totem hookah tube Bazė


Komplektacija

 

Sky x Totem Hookah Tube Old Wood parduodamas kartu su skaidria Craft formos kolba. Taip pat komplekte yra juoda antistatinio silikono 150 cm ilgio kaljano žarna ir originalus Totem Hookah plieninis kandiklis.

 

Kandiklis Totem Hookah

Kaljanas

 

Papildoma informacija

Aukštis

52 cm