Stone Zen Vajrayogini Meditation tibetietiški smilkalai 20 lazdelių

 4.00

Šie tradiciniai rankų darbo tibetietiški smilkalai pagaminti Nepale. Komplekte yra molinis smilkalų stovelis.

Turime

Stone Zen Vajrayogini Meditation tibetietiški smilkalai 20 lazdelių  4.00

Stone Zen Vajrayogini Meditation tibetietiški smilkalai 20 lazdelių

Tibete, smilkalai užima labai svarbią poziciją visuomenės gyvenime. Jie yra plačiai naudojami atsipalaidavimui, meditacijai, nuraminti ir sucentruoti nerimą keliančias mintis. Tibetietiški smilkalai taip pat yra plačiai naudojami Budistų šventyklose ir vienuolynuose apeigų metu.

Tibetietiški smilkalai yra nuo seno įsišaknijusi tradicija. Aprašus apie juos galima atsekti net 2000 metų atgal, senoviniuose Tibeto raštuose. Juose aprašomi jų ingredientai ir kompozicija. Smilkalai būdavo padaryti vadovaujantis labai tikslia formule ir metodais, kurie buvo griežtai kontroliuojami budistų vienuolių. Budistų tradicija sako, kad pirmuosius smilkalus sukūrė Buda ir patikėjo paslaptis ir subtilybes apie juos savo mokiniams, taip suteikdamas jiems galingą priemonę gijimui ir meditacijai.

Šie smilkalai yra unikalūs dėl jų sudėties šimtaprocentinio natūralumo ir autentiškumo. Pagrindinis tibetietiškų smilkalų ingridientas yra medis. Dažniausiai smilkaluose aptinkami medžiai būtų – sandalmedis, agaro mediena, pušis, arba kedras. Jis yra supjaustomas į smulkius gabaliukus ir sumalamas, kad įgautų miltelinę formą. Iš pradžių yra atrenkamos specifinės žolelės, prieskoniai, mediena ir gėlės, tada pagal senuosius Tibeto receptus yra sujungiamos į vieną masę, iš kurios rankomis iškočioja plonas smilkalų lazdeles. Jų sudėtyje nėra sveikatai ir aplinkai kenkiančių klijų ar kancerogenų, taipogi jie neturi bambuko lazdelės, kuri yra būdinga indiškiems smilkalams.