Satya Masala Chandan natūralūs smilkalai 15gr

 2.00

Satya Masala Chandan rankų darbo, natūralūs smilkalai iš Indijos. Pakelyje yra 15 gr. smilkalų klasikinių indiškų smilkalų pavidale.

Turime

Satya Masala Chandan natūralūs smilkalai 15gr
Satya Masala Chandan natūralūs smilkalai 15gr  2.00

Šiek tiek aštresni nei įprasta būti Chandan’ui smilkalai su žoliniu prieskoniu.
Chandan, kitaip žinomas kaip sandalmedis, yra medis, augantis Indijoje ir kitose Pietų Azijos šalyse. Šio medžio mėsingas vidus yra naudojamas kaip populiarus natūralus ingredientas Indijos medicinoje, kosmetikoje smilkaluose. Chandano kvapas yra malonus ir švelnus, todėl jis yra plačiai naudojamas kvepalų gamyboje.
Chandan yra vertinamas dėl savo antibakterinių, priešuždegiminių ir raminamųjų savybių. Jis yra naudojamas gydyti odos ir plaukų problemas, taip pat padeda sumažinti stresą ir nerimą.
Šis augalas taip pat naudojamas plaukų priežiūrai. Chandano aliejus padeda drėkinti ir maitinti plaukus, taip pat stimuliuoja plaukų augimą ir padeda išlaikyti sveiką galvos odą. Aliejų galima naudoti kaip šampūną arba kaip priešgrybelinį agentą, kad būtų išvengta galvos odos problemų.
Chandan yra vertingas ingredientas Indijos smilkalų rinkoje, nes jis yra natūralus, nekenksmingas ir turi daugybę teigiamų savybių. Jis naudojamas tiek medicinos, tiek kosmetikos srityse, kad padėtų išlaikyti odą, plaukus ir bendrą kūno sveikatą.