Satya Camphor natūralūs smilkalai 15gr

 2.00

Satya firmos Camphor indiški, rankų darbo natūralūs smilkalai. Pakelyje 15 g. smilkalų lazdelių.

Turime

Satya Camphor natūralūs smilkalai 15gr
Satya Camphor natūralūs smilkalai 15gr  2.00

Kamparas yra aromatinis augalas, kuris yra kilęs iš Azijos. Jis yra dažnai naudojamas kaip natūralus gydomasis ingredientas ir aromaterapijos priemonė. Tai reta tačiau populiari medžiaga iš kurios gaminami natūralūs smilkalai. Šis medis yra vertinamas dėl savo antiseptinių, analgetinių ir priešuždegiminių savybių.

Kamparas yra turtingas cineolo junginiu, kuris suteikia jam daugelio teigiamų savybių. Vienas iš pagrindinių kamparo naudojimo būdų yra naudojimas kaip analgetikas. Jo gydomosios savybės gali padėti palengvinti skausmą, sumažinti uždegimą ir gerinti kraujotaką. Dažnai kamparas yra naudojamas masažo procedūroms, kurios padeda mažinti raumenų skausmą ir padidinti judrumą.

Be to, kamparas taip pat yra naudojamas kaip antiseptikas. Jo priešgrybelinės ir antibakterinės savybės padeda kovoti su infekcijomis ir gydyti odos pažeidimus. Kamparas yra naudojamas kaip natūralus vaistas gydant žaizdas, opas, spuogus, niežėjimą ir kitas odos problemas. Jo dezinfekuojančios savybės taip pat naudingos gydant kvėpavimo sistemos infekcijas.

Kamparas taip pat yra naudojamas kaip natūralus kosmetikos ingredientas. Jis yra dažnai naudojamas kaip natūralus šveitiklis, tonikas ir drėkinamasis agentas. Jo antiseptinės savybės padeda mažinti riebalų kiekį ant odos ir gali padėti atsikratyti spuogų. Be to, kamparas taip pat padeda mažinti raukšles ir pagerinti odos elastingumą.

Kamparas yra dažnai naudojamas aromaterapijos praktikoje. Kamparo natūralūs smilkalai atšilimo ir raminimo savybės padeda sumažinti stresą ir nerimą, pagerinti nuotaiką ir padidinti energiją. Jis taip pat padeda gerinti miegą ir sumažinti galvos skausmą.

Galima teigti, kad kamparas yra vienas iš naudingiausių ir universaliausių natūralių ingredientų. Jo naudojimas kaip analgetikas, antiseptikas, kosmetikos ir aromaterapijos priemonė padeda pagerinti bendrą sveikatą, sumažinti stresą ir padidinti gerovę. Jis yra saugus ir veiksmingas.

Satya – Tai Indijos smilkalų ir aromaterapijos prekių gamintojas, įsikūręs Ahmedabade, Gujuratoje. Ši firma turi ilgą istoriją, pradedant nuo smilkalų ir aromaterapijos produktų gamybos 1964 metais. Nuo to laiko Satya tapo viena iš populiariausių smilkalų prekių gamintojų pasaulyje.

Šios firmos natūralūs smilkalai yra žinomi savo aukštos kokybės ir natūralumo, o tai yra labai svarbu aromaterapijos ir smilkalų naudojimo srityse. Satya turi daugybę įvairių smilkalų rūšių, pradedant nuo tradicinių Indijos smilkalų, tokių kaip sandalo medis, raudonasis chandan ir jasmio gėlės, iki modernių derinių su įvairiais kvapais ir priedais.

Vienas iš populiariausių jų produktų yra Nag Champa smilkalai. Tai yra unikalus smilkalų derinys, kuris yra pagamintas iš nedaugelio ingredientų, įskaitant sandalo medžio ir čigonijos aliejaus. Nag Champa smilkalai yra žinomi savo maloniu, švelniu aromatu, kuris padeda sumažinti stresą ir pagerinti nuotaiką.
Be to, Satya taip pat gamina aromaterapijos produktus, tokius kaip eteriniai aliejai, kvapų degikliai, tekantys smilkalai ir kt. Šie produktai yra populiarūs dėl savo natūralumo ir terapinių savybių.

Jie taip pat turi tvirtą socialinį įsipareigojimą. Firma dirba su vietos bendruomenėmis, teikdama jiems darbo galimybes ir palaikydama socialines iniciatyvas. Jie taip pat yra įsipareigoję gaminti savo produktus naudojant tik tvariai išgaunamas žaliavas.

Galiausiai, svarbu paminėti, kad Satya yra įsipareigojusi mažinti savo poveikį aplinkai. Jie naudoja tik tvarius gamybos procesus.