Kaljanas „Totem Hookah Idol Brushed Provence” 57 cm

 229.00

Totem Hookah Idol Brushed Provence tai premium klasės kaljanas pagamintas iš medicininio nerūdijančio plieno, stabilizuotos medienos ir poliacetalio. Parduodamas kartu su juoda antistatine soft-touch silikonine kaljano žarna ir skaidria, Craft formos kolba. Dėl stiebo gamybos technologijos kiekvieno Brushed Provence stiebo išvaizda šiek tiek skiriasi. Pagaminta Ukrainoje.

Turime

Kaljanas Totem Hookah Idol Brushed Providence
Kaljanas "Totem Hookah Idol Brushed Provence" 57 cm  229.00

Kaljanas Totem Hookah Idol Brushed Provence

Totem Hookah Idol tai antrasis ukrainiečių gamintojo Totem Hookah gaminys. Su šia kaljanų linija inovatoriai Totem pradėjo ekspermentuoti. Vietoj anksčiau naudotų gana tradicinių sprendimų savo Elixir linijoje, pradėjo implikuoti gerokai modernesnį požiūrį į kaljanus. Idol linija yra pirmasis jų gaminys turintis jiems vieniems būdingą prapūtimo sistemą, bei horizontalią žarnos jungtį. Idol gamyboje naudojamas medicininis nerūdijantis plienas, stabilizuota mediena bei poliacetalis. Poliacetalis naudotas tik kaljano bazės vidinei daliai bei žarnos jungčiai. Pagrindinis stiebas, lėkštutė, apatinis vamzdelis – pagaminti iš medicininio nerūdijančio plieno.


Konstrukcija

kaljanas Totem hookah Idol - Horizontal

Taurelės bazė yra šiek tiek siauresnė nei šių laikų standartas, tačiau tai nekels nepatogumų. Priešingai, šiam kaljanui tinka tiek minkštos, tiek kietos taurelės tarpinės.

Lėkštutė pagaminta iš medicininio nerūdijančio plieno. Ji yra tradicinės formos, tačiau šiek tiek išgaubta centre. Išgaubimas yra tam, kad ant jos padėti angliukai neslystų lėkštutės centro link.

Kaljano stiebo vidinė dalis pagaminta iš medicininio nerūdijančio plieno Išorės apdailai naudota stabilizuota (apdirbta, kad būtų atspari aplinkos veiksniams) mediena. Visas pagrindinis stiebas yra vientisas ir mediena, priešingai nei kai kuriuose pigesniuose kaljanuose, nenusimauna. Apačioje pagrindinis stiebas sukasi į kaljano bazę. Dėl stiebo gamybos technologijos kiekvieno Brushed Provence stiebo išvaizda šiek tiek skiriasi.

Kaljano bazė iš išorės yra plieninė, viduje poliacetalinė. Kaljano žarnos jungtis yra horizontali. Žarna prie kaljano jungiasi per poliacetalinį adapterį, be jokių tarpinių. Laikosi tvirtai. Totem Hookah Idol prapūtimas yra bazės viršutinėje dalyje. Oras išsipučia 360° kampu aplink kaljaną. Viršutinė bazės dalis, dengianti prapūtimo mechanizmą, atsisuka valymo tikslams.

Apatinis kaljano vamzdelis yra iš dviejų dalių: platesnis vamzdelis, pro kurį paimamas oras į kaljano žarną, ir plonesnis vamzdelis, kuriuo oras teka nuo taurelės į apačią. Būtent toks, gan retas, sprendimas būdingas tik kai kuriems Totem Hookah modeliams ir yra tai, kas išskiria juos iš visų kitų pasaulio gamintojų. Ši technologija paverčia šio kaljano prapūtimą vienu geriausiai funkcionuojančiu rinkoje.

Šis kaljanas pagal nutylėjimą neturi difuzoriaus, dirba garsiai, turi vidutinę trauką. Tačiau jo vamzdelio diametras yra toks pat kaip ir Evo linijos, todėl jam tinka tokie patys difuzoriai ir norui esant galima tokį užsidėti.


Apie gamintoją

Totem Hookah yra vienas iš pažangiausių Ukrainos kaljanų industrijos atstovų. Nuo pat savo veiklos pradžios 2016-tais metais Totem Hookah seka rinkos standartus ir dažnai stebina savo gerbėjus naujomis kaljanų linijomis. Totem Hookah kaljanai pasižymi elegantiška stilistika, bei išskirtine kokybe. Jų gamybai naudojamos tik aukščiausios rūšies medžiagos.

Totem Hookah Collection


Komplektacija

Totem Hookah Idol Brushed Provence komplektuojamas su skaidria craft kolba ir antistatinio silikono žarna. Originalus medicininio  nerūdijančio plieno ir medžio kandiklis yra 27 cm ilgio ir 12 mm diametro.  Komplekte nėra žnyplių ir taurelės.

Kaljanas

Papildoma informacija

Aukštis

57 cm