Kaljanas Tiaga Orbita 54 cm

 99.00

Tiaga Orbita tai Stick tipo kaljanas su žaismingesne lėkštutės forma. Šis kaljanas pagamintas iš Aisi 304 nerūdijančio plieno ir poliacetalio. Pagaminta Ukrainoje.

Turime

kaljanas tiaga orbita
Kaljanas Tiaga Orbita 54 cm  99.00

Kaljanas Tiaga Orbita

Paprastas ir kokybiškas kaljanas iš Ukrainos. Pagamintas pagal modernių Stick tipo kaljanų tradicijas.. Draugiškas detalėms – kaljano kolbos jungtis yra tradicinė ir standartinė, o tai reiškia suderinama su visomis ~46mm jungties diametro moderniomis kolbomis.


Konstrukcija

Kaljanas Tiaga Orbita

 

Taurelės bazė gan plati, geriausiai suderinama su plonesnėmis/minkštesnėmis  tarpinėmis. Tiesa, viena tokia tarpinė jau yra komplekte.

Lėkštutė pagaminta iš medicininės klasės plieno – Aisi 304, ant jos lazeriniu būdu išgraviruotas gamintojo logotipas, o netipinė lėkštutės kraštų forma ir buvo šio kaljano pavadinimo Orbita kaltininke. Taip pat tai turi ir praktinę naudą – sulaiko anglis nuo kritimo.  Po lėkštute dedamas minimalus stabilizatorius saugo ją nuo išsikraipymo nelaimės atveju.

Pagrindinis kaljano stiebas yra pagamintas iš medicininio nerūdijančio plieno Aisi 304.

Kaljano prapūtimo mechanizmas slepiasi kaljano bazės viršuje. Jis išdėstytas aplink pagrindinį stiebą, paslėptas po plieniniu žiedeliu su graviruotu Tiaga logotipu. Kaljaną prapučiant žiedelis pašoka.

Tiaga Orbita kaljano bazė pagaminta iš poliacetalio, žarnos jungtis taip pat. Žarnos jungtis prie kaljano bazės tvirtinasi perfect cut metodu (nėra tarpinių).

Kaljano apatinis vamzdelis yra 17 milimetrų diametro, o jo gale yra o’ring tarpinėmis pritvirtintas poliacetalio difuzorius, kuris pritildys šį kaljaną ir palengvins jo trauką.

Šis kaljanas parduodamas su antistatine, juoda 150 cm silikonine žarna ir originaliu 30 cm ilgio nerūdijančio plieno kandikliu, ant kurio gamintojas išgraviravo palinkėjimą traukti stipriau.

 


Komplektacija

Kaljanas

 

Papildoma informacija

Aukštis

54 cm