Kaljanas Gramm Solo 49 cm

 99.00

Gramm Solo tai plieninis Stick tipo kaljanas su reguliuojama prapūtimo sistemas ir lengva trauka. Pagamintas iš medicininės klasės nerūdijančio plieno ir poliacetalio. Pagaminta Ukrainoje.

Turime

Kaljanas Gramm Solo
Kaljanas Gramm Solo 49 cm  99.00

Kaljanas Gramm Solo

Vidutinio dydžio Stick tipo kaljanas pagamintas iš nerūdijančio plieno ir poliacetalio. Paprastas ir kokybiškas dėl savo dydžio gan universalus.


Konstrukcija

kaljano Gramm solo lėkštė

Šio kaljano vidutinio pločio taurelės bazė gali būti suderinta su visomis taurelės tarpinėmis. Šiuo atvėju tarpinės dydį reikėtų pasirinkti pagal taurelę. Solo lėkštutė pagaminta iš milteliniu būdu dengto medicininio plieno. Miltelinė danga apsaugo kai kuriuos plieno lydinius nuo sąveikos su karščiu. Kitaip tariant, ant lėkštutės padėti angliukai ilgainiui nekeis jos išvaizdos. Po lėkštute yra minimalus stabilizatorius apsaugantis lėkštutę nuo deformacijos nelaimės atvėju.

Pagrindinis kaljano stiebas pagamintas iš nerūdijančio medicininės klasės plieno.

Kaljano bazė pagaminta iš poliacetalio, žarnos adapteris, ant kurio maunasi žarna taip pat. Adapteris prie bazės tvirtinasi perfect cut sistema – be jokių tarpinių ir laikosi tvirtai. Viršutinėje bazės dalyje yra prapūtimo mechanizmas. Jo dangtelis leidžia vartotojui reguliuoti išpučiamo oro kryptį. Sukant dangtelį galima nukreipti orą į viršų arba į apačią.

Kolbos jungtis – tradicinė su tarpine. Dėl to šiam kaljanui tinka visos tokios jungties kolbos – dūžio atvėju galima lengvai ir nebrangiai pasikeisti ją nauja.

Apatinis kaljano vamzdelis yra pagamintas iš nerūdijančio medicininės klasės plieno jo diametras yra 17 milimetrų, o gale esantis difuzorius lemia lengvą trauką.


Komplektacija

Kaljano Gramm solo kandiklis ir apatinis vamzdis

Kaljanas Gramm Solo parduodamas kartu su juoda 150 cm ilgio antistatinio silikono žarna ir originaliu Gramm nerūdijančio medicininės klasės plieno kandikliu. Kandiklio gale yra poliacetalio antgalis kuris patiks dalei vartotojų, nemėgstančių rūkyti per plieninius kandiklius be higieninių kandiklių.

Kaljanas

Papildoma informacija

Aukštis

49 cm