Kalajanas „Sky Hookah Vertigo Simple Bronze” 52 cm

 169.00

Sky Hookah Vertigo Simple Bronze tai žvilgančio dizaino kaljanas pagamintas iš medicininio nerūdijančio plieno, polimerinės dervos ir poliacetalio. Pagaminta Ukrainoje.

Turime

Kalajanas "Sky Hookah Vertigo Simple Bronze" 52 cm  169.00

Sky Hookah Vertigo Simple Bronze

Kaljanas turintis išskirtinį bruožą – polimerinės dervos ir medicininio nerūdijančio plieno kombinacijos dizaino stiebą, kuris išskiria jį iš kaljanų visumos. Tai yra vidutinio dydžio aukštos kokybės produktas pagamintas Ukrainoje.


Kaljanas Sky Hookah Vertigo Simple - lėkštutė

Konstrukcija

Kaljano taurelės bazė nesiskiria nuo kitų Sky Hookah kaljanų modelių. Ji yra stambi ir plati. Tai reiškia kad ji geriausiai suderinama su minkštomis ar plonesnėmis taurelės tarpinėmis. Kaljano lėkštutė pagaminta iš medicininio nerūdijančio plieno. Ant jos išgraviruota šio modelio simbolika. Lėkštutės kraštai šiek tiek lenkti siekiant sumažinti anglių kritimo nuo jos tikimybę. Lėkštutės diametras 16.9 cm.

Sky Hookah Vertigo Simple Bronze stiebas pagamintas iš medicininio nerūdijančio plieno išorėje – apdaila iš polimerinės dervos ir to pačio nerūdijančio plieno. Abi šios dalys yra vientisos.
Viršutinė pagrindinio stiebo dalis su apatine susijungia sriegiu. Jos susisuka viena į kitą kaljano bazės centre ir susikdomos suveržia bazę.

Kaljano bazė pagaminta iš poliacetalio viršuje turinti plieninį dangtelį su skylutėmis išdėliotomis ratu, taip pat funkciuonuojantį kaip prapūtimo angos. Kaljano žarna tvirtinasi prie bazės per poliacetalio adapterį su o’ring formos tarpinėmis.

Kalajanas Sky Hookah Vertigo Simple Bronze bazė

Apatinė pagrindinio vamzdžio dalis yra 13 mm. diametro. Taip pat jos gale yra reguliuojamas difuzorius turintis tris padalas: pilnai uždarytas, pusiau atidarytas ir pilnai atidarytas. Difuzorius reguliuojasi jį sukant. Šis kaljanas turi vidutinę trauką.


Apie gamintoją

Sky Hookah tai Kaljanų gamintojai iš Ukrainos. Jų kaljanų dizainai yra modernesni ir sudėtingesni už daugumos Ukrainos gamintojų. Jų kaljanai panašesni į Totem Hookah, labiau nei į Karma Hookah. Tačiau jų kūryboje jaučiama ir didelė Vokietijos industrijos įtaka. Geriausiai jų darbą galima būtų apibūdinti kaip 2018-tais popūliarių formų prikėlimą naujam gyvenimui su modernesniu požiūriu.


Komplektacija

Sky Hookah Vertigo Simple Bronze parduodamas kartu su skaidria Craft formos kolba. Taip pat komplekte yra juoda antistatinio silikono 150 cm ilgio kaljano žarna ir originalus Sky Hookah plieninis kandiklis. Komplekte nėra žnyplių ir taurelės.

Kaljanas