Kelioninis kaljanas „MS BB Gold” 11 cm

Aliumininis kelioninis kaljanas su tvirta storo akrilo kolba. Parduodamas su žarna, kandikliu, visomis reikalingomis tarpinėmis bei žnyplėmis.

MS BB kaljano dizainas orentuotas į patvarumą. Tai puikiai įrodo net 1 cm storio akrilo kolba. Nors pats kaljanas yra kompaktiškas – vos 11 cm aukščio (skaičiuojant be taurelės), jis yra gan sunkus, dėl to bus stabilus naudojant ir neparverčiamas netyčia. Akrilo kolba su baze sujungta specialiais kištukais kolbos viršuje. Ši jungtis yra stabili, tačiau kol kolboje yra vanduo, kaljaną geriau būtų perkelti laikant už kolbos.
Žarnos adapteris prie bazės prijungtas žiedo formos tarpinėmis. Kaljano komplekte taip pat yra ir spyruoklė, kuri neleis žarnai užsilenkti. MS BB komplektuojamas su antistatine juoda 150 cm. ilgio žarna.   Originalus šio kaljano kandiklis yra gan storas (Ø 14 mm.) ir šiek tiek trumpesnis nei šių laikų standartiniai kandikliai (20 cm.).
Visas MS BB kaljanas yra modeliuotas taip, kad užimtų mažai vietos Jūsų lagamine ar kuprinėje. Taip pat kaljano komplekte yra ir 23 cm aukščio ir 14 cm pločio permatomas dėklas šiam kaljanui užsegamas užtrauktuku. MS BB kelioninis kaljanas parduodamas be <a href=”https://bongai.lt/kaljanai-ir-ju-priedai/taureles/”>taurelės</a> ir <a href=”https://bongai.lt/kaljanai-ir-ju-priedai/karscio-kontrolei/”>karščio kameros</a>.
<img class=”alignnone size-medium wp-image-44590″ src=”https://bongai.lt/wp-content/uploads/2023/01/Kompl-stiebas-kolba-kandiklis-zarna-300×300.jpg” alt=”Kaljanas” width=”500″ height=”500″ />

Papildoma informacija

Aukštis

11 cm

Diametras

11 cm