Kaljanas „Sky Hookah SDM Black and White” 34 cm

 99.00

Nedidelis vidutinės klasės kaljanas pagamintas iš nerudijančio plieno, poliacetalio ir anoduoto aliuminio.

Neturime

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.

Sky Hookah tai Kaljanų gamintojai iš Ukrainos. Jų kaljanų dizainai yra modernesni ir sudėtingesni už daugumos Ukrainos gamintojų. Jų kaljanai panašesni į Totem hookah, labiau nei į Karma. Tačiau jų kūryboje jaučiama ir didelė Vokietijos industrijos įtaka. Geriausiai jų darbą galima būtų apibūdinti kaip 2018-tais popūliarių formų prikėlimą naujam gyvenimui su modernesniu požiūriu. Sky Hookah SDM (Size Doesn’t Matter) modeliai yra pareiškimas kaljanų vartotojams. Tai puikiai subalansuoti vos 34 cm aukščio kaljanai, kurie gali įtikinti betkūrį jog kaljano kokybei aukščio nereikia.
Šio kaljano lėkštutė yra iš anoduoto aliuminio. Anoduotas aliuminis nekeičia savo spalvos nuo karščio, dėl to jos išvaizda nesikeis nuo to kiek laiko ant lėkštutės stovės įkurti angliukai. Pagrindinis kaljano stiebas pagamintas iš maistinio nerūdijančio plieno. Vamždio apačioje yra difuzorius kuris užtildo šį kaljaną ir paverčia jo trauką lengva. Sky Hookah SDM dizainui naudotas akrilas, tačiau kiekvieno kaljano stiebas gali šiek tiek skirtis, dėl gamyboje naudotos technologijos. Kaljano bazė yra iš poliacetalo. Žarna su kaljanu jungiasi poliacetalo jungtimi su žiedo formos tarpinėmis.
Komplekte taip pat yra originalus Sky Hookah nerūdijančio plieno kandiklis, juoda soft silicone 150 cm žarna bei skaidri Craft Mini kolba. SDM modelio alsuoklis yra ties stiebo jungtimi su kaljano baze. Oras pro jį keliauja aplink stiebą į viršų.

Kaljanas

Papildoma informacija

Aukštis

34 cm

Praneškite man, kai prekė vėl bus sandėlyje.